Mardin Evden Eve Taşımacılık

Mart 7, 2020

Mardin Çetin Nakliyat Evden eve taşımacılık konusunda deneyimli bir firma olan şirketimiz, siz değerli mardin halkına kaliteli hizmet vermek için kurulmuş bir nakliye firmasıdır.

Mardin Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Sigortalı taşımacılık konusunda son derece dikkatli ve özenle işini yapan çetin nakliyat siz değerli müşterilerimizin eşyalarını sigortalayarak gelecek olan riskleri miniminize ediyoruz. Böylelikle hem eşyalarınız koruma altında oluyor hem de sizin kafanızda bir şüphe kalmıyor.

 

Mardin Ambalajlı Evden Eve Nakliye

Siz değerli müşterilerimizin eşyalarını ambalajlayarak çizilmelere ve hasara karşı koruma önlemini almaktayız.

Marangozlu Evden Eve Nakliye

Evinizi Taşırken Kafanızda bir çok soru dert olmakta ve bu sorunlara çözüm ararken daha da strese girip taşıma olayı size daha çok eziyet gibi gelmekte. Biz Mardin Çetin Nakliyat Olarak Siz Değerli Müşterilerimizin Dertlerine bir nebze de olsa ortak olursak ne mutlu bize. Bu yüzden siz dert etmeyin diye profesyonel ekibimizde bulunan marangoz çalışanlarımız ile siz değerli müşterilerimizin eşyalarını söküp, takıyoruz ve sizi hiçbir şekilde uğraştırmıyoruz.

Kaliteli Taşımacılık

Müşteri memnuniyetinin ön planda olduğu firmamız , sizlere nakliye ve taşımacılık konusunda hizmette sınır tanımayacaktır.

Sizler de bizlere aşağıdaki numaralardan ulaşabilir bu kaliteli taşımacılıktan faydalanabilirsiniz.

Uzman ve tecrübeli ekibimiz ile sizlerin eşyalarına yapacağımız ambalajlama ve paketleme ile eşyalarınız güvenli bir şekilde istediğiniz adrese ulaşacaktır.

Sizlere kaliteli hizmet vermekte olan firmamız bir telefon uzağınızda

Adres :   Yeni Yol Caddesi Eski Sağlık Müd. Karşısı Demir Apt No:68/A – Mardin

 Telefon :  0535 573 22 98 ( Musa Çetin )

Bilgi :  7 gün 24 Saat Kesintisiz Ulaşım.365 Gün Hizmetinizde..

 

 

 

Hızlı Aramak İçin Tıklayın

Call Now Button