Mardin Ömerli Evden Eve Nakliyat

Mart 7, 2020

Mardin Ömerli Evden Eve Nakliyat

Mardin Ömerli Evden Eve Nakliyat arayan müşterilerimizin bizi seçme nedenlerini saymakla bitmez. Çetin Nakliyat Olarak Sigortalı Taşımacılık, Ambalajlı Taşımacılık ve en önemlisi Marangozlu Taşımacılık hizmetimizle siz değerli mardin halkının yardımına koşuyoruz. Profesyonel Ekibimizde Yer Alan Marangoz Ustalarımızla Siz Değerli Müşterilerimizin Eşyalarını Alınacak Noktadan İtibaren Söküyoruz aracımıza istifleyip daha sonra taşınacağınız yere monte ediyoruz ve tüm bu hizmetleri ücretsiz bir şekilde sunuyoruz. Ayrıca talep eden müşterilerimizin eşyalarını sigortalıyoruz böylelikle eviniz veya ofisiniz taşınırken gelecek her türlü zarara karşı önlemini almış oluyorsunuz. Size sunduğumuz diğer ücretsiz hizmetimiz ise ambalajlı nakliyat. Bu hizmetimizde eşyaların alınacak noktadan varış noktasına sorunsuz ulaşması için eşyalarınızı özel ambalajlarımızla sarıyoruz ve taşıma işlemini yapıyoruz böylelikle taşıma sırasında her hangi bir kazada eşyalarınız güvende oluyor ve sizi büyük bir yükten kurtarmış oluyoruz.

 

Kaliteli Taşımacılık

Müşteri memnuniyetinin ön planda olduğu firmamız , sizlere nakliye ve taşımacılık konusunda hizmette sınır tanımayacaktır.

Sizler de bizlere aşağıdaki numaralardan ulaşabilir bu kaliteli taşımacılıktan faydalanabilirsiniz.

Uzman ve tecrübeli ekibimiz ile sizlerin eşyalarına yapacağımız ambalajlama ve paketleme ile eşyalarınız güvenli bir şekilde istediğiniz adrese ulaşacaktır.

Sizlere kaliteli hizmet vermekte olan firmamız bir telefon uzağınızda

Adres :   Yeni Yol Caddesi Eski Sağlık Müd. Karşısı Demir Apt No:68/A – Mardin

 Telefon :  0535 573 22 98 ( Musa Çetin )

Bilgi :  7 gün 24 Saat Kesintisiz Ulaşım.365 Gün Hizmetinizde..

 

 

 

Hızlı Aramak İçin Tıklayın

 

Call Now Button