Mardin Savur Evden Eve Nakliyat

Mart 7, 2020

Mardin Savur Evden Eve Nakliyat

Mardin Savur Evden Eve Nakliyat Hizmeti Veren Çetin Nakliyat Firmamız Siz Değerli Halkımıza Uygun Fiyatlı Profesyonel Taşımacılık Hizmeti Sunmaktan Gurur Duyuyor. Mardin’in en profesyonel taşımacılık ekibinden olan çetin nakliyat siz müşterilerimizin evden eve, ofis, parça eşya taşımacılığı gibi bir çok hizmeti sunmaktadır. Bu kadar hizmetinde yanında ayrıca siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz sigortalı taşımacılık, marangozlu taşımacılık ve ambalajlı taşımacılık hizmetiyle’de taşınma sırasında oluşabilecek her türlü sorunun önlemini itina ile almaktayız. Böylelikle eşyalarınız taşınırken siz hiç bir işle uğraşmayıp sadece profesyonel ekibimizin çalışmasını izleyecek daha sonra taşınacağınız yere hemen yerleşeceksiniz. Marangoz Ustalarımızın sayesinde eşyalarınızı sizin sökmenize gerek kalmadan tüm sökme ve monte etme işlemlerini bizim kendi ekibimiz üstlenecektir. Sizde Profesyonel Taşıma Hizmeti Almak İstiyorsanız Mardin Çetin Nakliyatı Seçin!

 

Kaliteli Taşımacılık

Müşteri memnuniyetinin ön planda olduğu firmamız , sizlere nakliye ve taşımacılık konusunda hizmette sınır tanımayacaktır.

Sizler de bizlere aşağıdaki numaralardan ulaşabilir bu kaliteli taşımacılıktan faydalanabilirsiniz.

Uzman ve tecrübeli ekibimiz ile sizlerin eşyalarına yapacağımız ambalajlama ve paketleme ile eşyalarınız güvenli bir şekilde istediğiniz adrese ulaşacaktır.

Sizlere kaliteli hizmet vermekte olan firmamız bir telefon uzağınızda

Adres :   Yeni Yol Caddesi Eski Sağlık Müd. Karşısı Demir Apt No:68/A – Mardin

 Telefon :  0535 573 22 98 ( Musa Çetin )

Bilgi :  7 gün 24 Saat Kesintisiz Ulaşım.365 Gün Hizmetinizde..

 

 

 

Hızlı Aramak İçin Tıklayın

Call Now Button